5 lat gwarancji na nowy ciągnik – z okazji świąt podaruj sobie prezent

15 grudnia 2022

Maszyny rolnicze stanowią podstawowe wyposażenie każdego gospodarstwa, a bez ich udziału niemożliwe byłyby siew, nawożenie czy zbiórka plonów. Wśród wielu typów takiego sprzętu kluczową rolę odgrywa ciągnik. Jest uniwersalny – służy jako środek transportu oraz napęd dla siewnika czy rozrzutnika nawozu. Grudzień i zbliżające się święta to idealna okazja do sprawienia sobie takiego prezentu.

Ciągnik w prezencie na święta – dlaczego warto?

Kiedy nadchodzi koniec sezonu, większość rolników przygotowuje się do kilkutygodniowego wypoczynku, odkładając na później poważne decyzje finansowe. Sprzyjają temu również zbliżające się święta Bożego Narodzenia i związana z nimi atmosfera. Tymczasem nie jest to dobra decyzja, gdyż właśnie koniec roku jest najlepszym okresem na uzupełnienie wyposażenia gospodarstwa. Dlaczego?

Z jednej strony producenci mają zwyczaj tzw. wietrzenia magazynów, przygotowując miejsce na nowe produkty. Efektem takiego działania często są znacznie niższe ceny, które mają zachęcić rolnika do zakupu traktora lub innej maszyny rolniczej. Poza tym zimowe oferty obfitują w atrakcyjne modele, które wiosną mogą się cieszyć dużym zainteresowaniem i szybko znikać ze sklepu. Ponadto „Gwiazdka” to doskonały pretekst do tego, aby sprawić sobie prezent, którego zakup i tak był planowany za kilka miesięcy. Nie bez znaczenia jest też fakt, że w trudnych czasach producent ciągników Kioti rozszerzył ochronę gwarancyjną na okres 5 lat. Wykorzystaj tę okazję, aby sprawić sobie podwójny prezent!

Ciągniki Kioti – wybierz model dla siebie

Marka Kioti jest godna uwagi nie tylko ze względu na nowoczesne konstrukcje oferowanych przez nią ciągników. Linia została zaprojektowana tak, że odpowiednią maszynę znajdzie w niej dla siebie każdy rolnik, bez względu na specjalizację i wielkość gospodarstwa.

Producent proponuje m.in. małe kompaktowe modele idealne do pracy w ciasnych przestrzeniach, np. w sadach. Do dużych gospodarstw polecane są maszyny z serii HR, wyposażone w potężne silniki o mocy do 127 KM. Są to jedne z najsilniejszych ciągników na rynku.

Odpowiednia maszyna Kioti może znacznie usprawnić prace w Twoim gospodarstwie. Wybierając ciągnik tej marki, osiągasz też wiele innych korzyści. Są to maszyny trwałe, wytrzymałe, odporne na prace w trudnych warunkach polowych, a jednocześnie nowoczesne i komfortowe w obsłudze. Jeśli podarujesz sobie na święta model z serii RX, będziesz wykonywać codzienne zadania w klimatyzowanej kabinie z doskonale amortyzowanym fotelem. Jednocześnie zyskasz też ogromną moc maszyny – niezbędną do wykonania najtrudniejszych zadań w terenie.

Jeśli potrzebujesz mniejszego ciągnika o dużej mocy, dobrym wyborem będą np. modele z serii CS i CX. Taki zgrabny kompaktowy „prezent świąteczny” doskonale poradzi sobie nie tylko w sadzie, ale również podczas pielęgnacji terenów zielonych. Zastosowano w nim nowoczesne rozwiązania, takie jak regulowana kierownica, stacjonarny lub hydrauliczny WOM czy pompa hydrauliczna o dużej wydajności.