JCB – co wyróżnia tę ofertę?

11 lipca 2023

JCB to brytyjska firma zajmująca się głównie produkcją maszyn rolniczych oraz budowlanych. Początki jej działalności sięgają 1945 roku, gdy Joseph Cyril Bamford, czyli założyciel przedsiębiorstwa, stworzył swoją pierwszą autorską przyczepę. Przez kolejne kilkadziesiąt lat swojej działalności firma osiągnęła ogromny sukces, a jej maszyny stały się popularne na całym świecie.

Co trzeba wiedzieć o maszynach JCB AGRI?

Główną misją działalności JCB jest dostarczanie niezawodnych maszyn, które wyróżniają się wydajnością, oraz produktywnością na najwyższym poziomie. Znacząco ułatwiają one wykonywanie różnego rodzaju prac.

Sprzęt rolniczy oraz budowlany tej marki to nowoczesne pojazdy wyposażone w innowacyjne rozwiązania, które zwiększają ich efektywność oraz niezawodność. Jeśli szukasz maszyn, które spełnią Twoje wszelkie oczekiwania i pomogą w codziennej pracy, to postaw na sprzęt od JCB.

Niezawodne ciągniki Fastrac

Oferta JCB obejmuje wydajne i sprawdzone ciągniki rolnicze. Są one wyposażone w nowoczesne systemy sterowania oraz rozwiązania technologiczne, które zwiększają ich niezawodność oraz funkcjonalność. Na szczególną uwagę zasługuje także to, że zapewniają wygodę oraz bezpieczeństwo. Są niezastąpione w różnego rodzaju pracach. Modele ciągników tej brytyjskiej marki to:

  • Fastrac 4160,
  • Fastrac 4190,
  • Fastrac 4220,
  • Fastrac 8290,
  • Fastrac 8330.

Nowoczesny ciągnik to maszyna, która powinna znaleźć się w każdym gospodarstwie rolnym chcącym poprawić swoją efektywność i wydajność.

Wszechstronne ładowarki

Oferta JCB obejmuje także ładowarki:

  • kołowe,
  • teleskopowe,
  • przegubowo-teleskopowe.

Duży wybór modeli różniących się od siebie gabarytami oraz parametrami sprawia, że każdy znajdzie sprzęt dopasowany do indywidualnych potrzeb. Każda z tych maszyn wyróżnia się trwałością oraz funkcjonalnością. W ofercie znajdziesz ładowarki kompaktowe, średnie oraz duże. Są wyposażone w silniki o zróżnicowanej mocy. Wybierając tego rodzaju pojazdy, zwróć uwagę także na pojemność łyżki. To od niej zależy, czy wykonywanie prac za pomocą konkretnej ładowarki będzie przebiegało sprawnie i bez kłopotów.

Postaw na niezawodny sprzęt do JCB

Maszyny od JCB zapewniają najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa podczas pracy dzięki odpowiednio zaprojektowanym oraz wyposażonym kabinom. Zastosowane w nich rozwiązania zmniejszają także poziom hałasu, jaki panuje we wnętrzu. Z kolei przeszklenia gwarantują dobrą widoczność z każdej strony.

Dla osób, które chcą dodatkowo zwiększyć funkcjonalność tych urządzeń, idealnym rozwiązaniem jest wybór specjalistycznego osprzętu przeznaczonego właśnie do maszyn JCB. Wieloletnie doświadczenie oraz zaufanie klientów, jakim cieszą się produkty tej brytyjskiej marki, sprawiają, że warto wziąć je pod uwagę w trakcie poszukiwań sprawdzonych pojazdów.

Jako autoryzowany importer produktów tej firmy Polboto Agrihandler zapewnia fachowe doradztwo, a także pełną obsługę posprzedażową. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą producenta JCB AGRI dostępną na naszej stronie internetowej.