NAIO
Autonomiczne roboty do prac uprawowych

Naio to innowacyjna marka produkująca autonomiczne roboty do prac uprawowych, w trosce o zrównoważony rozwój i ochronę środowiska.

Stworzone przez inżynierów roboty są skutecznym rozwiązaniem problemów z niedoborem pracowników i doskonałą alternatywą dla dotychczasowego obciążenia fizycznego, związanego z uprawami wielkopowierzchniowymi. Pionierski pomysł zmienia dziś oblicze rolnictwa na świecie.

NAIO

Roboty autonomiczne

Na całym świecie już ponad 300 robotów Naio zwiększa wydajność pracy przy wielkopowierzchniowych uprawach warzywnych i winiarniach.

Poznaj wszystkie roboty Naio:

OZ

Precyzyjny robot wielofunkcyjny do pracy przy uprawach warzywnych. Łatwy w użytkowaniu, dzięki autonomicznej pracy minimalizuje straty produkcyjne i zapewnia oszczędność czasu.

ORIO

Stworzony z myślą o uprawach warzywnych i przemysłowych. Wykorzystywany do cięższych zadań, posiada zintegrowane systemy bezpieczeństwa oraz nawigację, przez co działa autonomicznie.

TED

Alternatywa dla dotychczasowych działań w winiarniach. Ted pracuje wykorzystując naturalne możliwości gleby – bez szkody dla upraw. Autonomiczne działanie nawet przez 8 godzin dziennie.

JO

Autonomiczny robot do pracy w winiarniach z wąskimi rzędami. Porusza się sprawnie, nie naruszając upraw. Kompaktowy rozmiar pozwala na wygodny transport. Udźwig robota wynosi 250 kg.

Kliknij i poznaj pełną ofertę na stronie producenta (język ENG)

Szukasz maszyny dla siebie?

Pozostajemy do Twojej dyspozycji! Pomożemy Ci dopasować sprzęt idealny dla Twoich potrzeb i możliwości!

Skontaktuj się z nami już dziś!

ODDZIAŁ GŁÓWNY:

Polboto Agrihandler Sp. z.o.o.
ul. Główna 53, 55-340 Udanin

tel. | + 48 76 756 00 50
email | info@ah.polboto.com

Serwis:

tel. | +48 76 756 00 50
email | serwis@ah.polboto.com