Najpopularniejsze modele ciągników w 2023 r.

17 października 2023

Wybór odpowiedniego ciągnika to nie lada wyzwanie dla każdego rolnika. Pojazd musi wyróżniać się wydajnością oraz zapewniać efektywną pracę bez względu na warunki. Bardzo ważna jest także kwestia bezpieczeństwa. Sprawdź najlepsze modele marki STEYR i dowiedz się, który ciągnik warto wybrać do swojego gospodarstwa. Zapewnij sobie bezpieczną oraz komfortową pracę.

STEYR – lider wśród producentów ciągników

Marka STEYR już od wielu lat dba o swoich klientów, oferując ciągniki, które są połączeniem najwyższej jakości oraz przystępnej ceny. Do ich produkcji wykorzystuje się nowoczesne technologie, które spełniają wszelkie oczekiwania użytkowników, a także gwarantują komfort i bezpieczeństwo. Poniżej znajdziesz najlepsze serie tego producenta. Przekonaj się, czym się wyróżniają na tle konkurencji.

Seria TERRUS CVT

Są to ciągniki o mocy od 288 KM do 340 KM, które świetnie sprawdzają się podczas ciężkich prac polowych. Cicha kabina zapewnia jednocześnie najwyższy poziom komfortu. Nowoczesne systemy ułatwiają prowadzenie pojazdu i wpływają korzystnie na efektywność tych ciągników. Są to maszyny, które spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Seria ABSOLUT CVT

Seria ta obejmuje model z silnikiem o mocy 302 KM. Przestronna i wyciszona kabina oraz duże koła zapewniają wygodę podczas wykonywania prac. Zastosowane w nim rozwiązania technologiczne sprawiają, że spełnia wszelkie wymogi związane z wydajnością oraz redukcją kosztów.

Seria IMPULS CVT

Są to ciągniki wyposażone w silniki o mocy od 150 do 180 KM. Sprawdzą się one doskonale w gospodarstwie i nie tylko. Są lekkie i komfortowe w prowadzeniu. Doskonale wyposażone wnętrze zapewnia wygodę. Panoramiczna kabina gwarantuje doskonałą widoczność. Precyzyjne oświetlenie LED pozwala pracować ciągnikami także po zapadnięciu zmroku.

Seria PROFI

Jest to seria, która obejmuje aż 15 modeli, które różnią się od siebie mocą oraz poszczególnymi parametrami. Są to wszechstronne oraz wydajne maszyny. Świetnie sprawdzają się podczas prac na polach oraz pastwiskach. Ich ogromną zaletą jest to, że są ekonomiczne oraz łatwe w prowadzeniu. Ich 4- oraz 6-cylindrowe silniki spełniają wszelkie normy emisji spalin.

Seria EXPERT CVT

Jest to seria charakteryzująca się wysoką wydajnością oraz kompaktowymi rozmiarami. System S-TRONIC, panoramiczna kabina, nowoczesny 4-cylindrowy silnik to tylko kilka z wielu udogodnień zastosowanych w tym modelu.

Seria MULTI

Są to ciągniki o kompaktowych rozmiarach, które mogą wjechać do niskich budynków. Ich zaletą jest wygodna kabina zapewniająca świetną widoczność oraz możliwość swobodnego manewrowania w ciasnych obszarach. Są to maszyny o wszechstronnym zastosowaniu.

Seria KOMPAKT

Ciągniki z tej serii to lekkie oraz zwrotne maszyny. Dzięki swoim parametrom zapewniają komfortową pracę oraz optymalną efektywność. Nowoczesne systemy gwarantują wygodę oraz łatwe prowadzenie.

Ciągniki marki STEYR to niezawodne maszyny, które sprawdzą się w każdym gospodarstwie i nie tylko. Jeśli zależy Ci na nowoczesnych pojazdach, które wyróżniają się funkcjonalnością oraz gwarantują bezpieczeństwo i wygodę, wybierz modele tej właśnie firmy.

Więcej informacji o ciągnikach Steyr: TUTAJ