Nasz Zespół

Wykwalifikowani specjaliści, najlepsi profesjonaliści w branży, ludzie kochający to, co robią. To my tworzymy Polboto Agrihandler. Jesteśmy dla Ciebie.

Tutaj znajdziesz kontakt do specjalistów każdego działu.

Dział handlowy

Dyrektor Zarządzający

Adrian Juzyszyn

a.juzyszyn@ah.polboto.com
+48 726 880 794

Specjalista ds. Kordynacji Sprzedaży i Administracji

Anna Kościółek

a.kosciolek@ah.polboto.com
+48 726 880 787

UDANIN/ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Adam Warchał

a.warchal@ah.polboto.com
+48 603 385 893

Doradca Handlowy | oddział Udanin

Paweł Szercer

p.szercer@ah.polboto.com
+48 667 150 611

Doradca Handlowy | oddział Krzywa

Jan Apolinarski

j.apolinarski@ah.polboto.com
+48 601 668 863

SKARBIMIERZ /CZELADŹ
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Waldemar Czok

w.czok@ah.polboto.com
+48 695 203 214

Doradca Handlowy | oddział Skarbimierz

Grzegorz Kozłowski

g.kozlowski@ah.polboto.com
+48 601 831 336

Doradca Handlowy | oddział Skarbimierz

Michał Pyka

m.pyka@ah.polboto.com
+48 669 609 549

Specjalista ds. rolnictwa precyzyjnego

Krystian Domaradzki

k.domaradzki@ah.polboto.com

Doradca Handlowy | oddział Ząbkowice Śl.

Jakub Żuk

j.zuk@ah.polboto.com
+48 603 174 625

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Kontakt ogólny:

serwis@ah.polboto.com
+48 76 756 00 50

Koordynator serwisu

Mateusz Frącz

m.fracz@ah.polboto.com
+48 726 880 811

Kierownik działu aftermarket

Grzegorz Dzwonkowski

g.dzwonkowski@ah.polboto.com
+48 605 054 584

Sprzedaż części

Kontakt ogólny:

czesci@ah.polboto.com
+48 76 756 00 50

Specjalista ds. części
oddział Udanin

Sławomir Tarka

s.tarka@ah.polboto.com
+48 605 453 409

Specjalista ds. części
oddział Ząbkowice Śl.

Marcin Ilecki

m.ilecki@ah.polboto.com
+48 885 702 802

Kierownik Sprzedaży Części

Dariusz Rostkowski

d.rostkowski@ah.polboto.com
+48 726 303 403

Specjalista ds. części | oddział Udanin

Artur Hereda

+48 535 737 070
a.hereda@ah.polboto.com

Specjalista ds. części | oddział Ząbkowice Śl.

Jakub Cyrek

+48 726 880 755
j.cyrek@ah.polboto.com

Zarząd Polboto AgriHandler Sp. z.o.o.

Prezes Zarządu
Rob Markus

ODDZIAŁ GŁÓWNY:

Polboto Agrihandler Sp. z.o.o.
ul. Główna 53, 55-340 Udanin

tel. | + 48 76 756 00 50
email | info@ah.polboto.com

Serwis:

tel. | +48 76 756 00 50
email | serwis@ah.polboto.com