piszą o nas: Polboto Agrihandler nową siłą dealerską w południowo-zachodniej Polsce

19 czerwca 2023

Miło nam poinformować, że w serwisie traktor24.pl pojawił się artykuł na nasz temat.

Treść:

Od czerwca 2023 r. na terenie województw dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego działa nowy silny dealer sprzętu rolniczego. To Polboto Agrihandler powstały po zakupie przez spółkę Agrihandler firmy Polboto.

Nowy podmiot prawny powstał z połączenia mocy tradycji firmy Polboto i siły innowacji spółki Agrihandler. Zajmuje się on sprzedażą bezpośrednią ciągników i maszyn będących w ofercie firmy Agrihandler oraz sprzętu marek Väderstad i Pöttinger – wyjaśnia Aleksander Muss, dyrektor handlowy w firmie Polboto Agrihandler.

Jedna zmiana powoduje kolejną
Firma Polboto działa na Dolnym Śląsku od ponad 20 lat i w tym czasie zdobyła zaufanie wielu rolników. – Zmiany wprowadzone przez markę John Deere w organizacji sieci dealerskiej w Polsce spowodowały, że z naszej oferty produktowej wypadły ciągniki. Brakowało nam traktorów i po połączeniu ze spółką Agrihandler znowu mamy je w ofercie – mówi Adam Warchał, regionalny kierownik sprzedaży w firmie Polboto Agrihandler.

40 – tylu mechaników dba o serwisowanie i naprawy sprzętu kupionego w Polboto Agrihandler
Oprócz ciągników Steyr i JCB Polboto Agrihandler oferuje m.in.: przyczepy samozbierające Schuitemaker, wozy asenizacyjne Veenhuis z aplikatorami, sprzęt do pielęgnacji użytków zielonych Evers Agro i zbioru z niego zielonki Elho, opryskiwacze Caffini i CHD, maszyny do siewu bezpośredniego Novag, roboty polowe Naio i ładowarki JCB. Z oferty „dawnego Polboto” pozostały maszyny wspomnianych marek Väderstad i Pöttinger.

Mocne zaplecze serwisowe
Na terenie województw dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego Polboto Agrihandler ma pięć oddziałów. Znajdują się one w miejscowościach: Długołęka, Skarbimierz, Ząbkowice Śląskie i Czeladź. Natomiast siedziba główna zlokalizowana jest w Udaninie. Ponadto w Krzywej k. Chojnowa działa punkt sprzedażowy.

O serwisowanie i naprawy sprzętu kupionego w firmie Polboto Agrihandler, dba aż 40 mechaników stacjonarnych i mobilnych. Do rozmów z rolnikami poszukującymi nowego sprzętu rolniczego, Polboto Agrihandler wysyła kilkunastu handlowców. Ich zadaniem jest nie tylko sprzedaż.

Wynajem ciągników i maszyn
Polboto Agrihandler oferuje również wynajem ciągników i maszyn rolniczych. Czas trwania tej formy użytkowania sprzętu rolniczego, wynosi od minimum 2 miesięcy do roku. Może to być ciągnik, ładowarka teleskopowa, samojezdny wóz asenizacyjny, a nawet robot polowy.

Po zakończeniu umowy wynajmu, istnieje możliwość wykupu użytkowanego sprzętu. To opcja określana jako „rent and buy”, czyli „wynająć i kupić”.

źródło: https://traktor24.pl/polboto-agrihandler-nowa-sila-dealerska-w-poludniowo-zachodniej-polsce/

Źródło: https://traktor24.pl/polboto-agrihandler-nowa-sila-dealerska-w-poludniowo-zachodniej-polsce/