PolbotoAgri: ponad 20 lat doświadczenia. Dlaczego warto nas wybrać?

8 grudnia 2022

Rolnictwo jest branżą o wysokich wymaganiach w kwestii specjalistycznego wyposażenia. Bez dobrych, wydajnych i w pełni sprawnych maszyn realizowanie produkcji byłoby niemożliwe. Dotyczy to zarówno gospodarstw nastawionych na uprawę, jak i tych hodowlanych. Dlatego każdy profesjonalny rolnik powinien mieć sprawdzonego partnera. Takiego, który zaopatrzy go w maszyny i zadba o sprzęt. Te wymagania spełnia PolbotoAgri.

Doświadczenie to nasz kluczowy atut

Na rynku można obecnie znaleźć wielu dystrybutorów maszyn rolniczych oraz liczne serwisy takiego sprzętu. Nie wszystkie jednak działają wystarczająco długo, aby móc zaoferować klientom produkty najwyższej jakości oraz kompleksową opiekę techniczną. Aby było to możliwe, potrzebne jest doświadczenie. Zdobywa się je w efekcie wielu lat nawiązywania kontaktów handlowych, weryfikowania produktów i solidności ich wytwórców czy też opracowywania własnych strategii obsługi klienta.

Lata obecności na rynku oznaczają również wiele pokonanych barier i rozwiązanych problemów. Takie doświadczenia pozwalają się rozwijać oraz przyczyniają się do budowania renomy i rozszerzania asortymentu. PolbotoAgri działa już 20 lat i jest to okres, który pozwolił nam uzyskać silną pozycję w branży. Dzięki temu jesteśmy dziś skuteczniejsi, oferujemy więcej i stawiamy na najwyższą jakość. To podejście dotyczy zarówno produktów – maszyn i części zamiennych – jak i ich serwisu.

Nasza historia rozpoczęła się w 2000 roku w miejscowości Udanin – tu powstała firma PolbotoAgri. Naszym priorytetem było i jest stawianie na nieustanny rozwój. W efekcie na przestrzeni dwóch dekad z małego przedsiębiorstwa usługowo-handlowego staliśmy się uznaną firmą.

Co oferujemy obecnie?

Wieloletnie doświadczenie zobowiązuje. Dlatego obecnie, po latach doskonalenia zawodowego i rozbudowywania zaplecza technicznego, jesteśmy wykwalifikowanym zespołem o wielu możliwościach. Zaawansowany park maszynowy pozwala nam świadczyć usługi serwisowe także u klientów. Jest to dla naszych partnerów wygodne i pozwala im zaoszczędzić wiele czasu.

Od początku prowadzimy działalność dwukierunkową. Po pierwsze jesteśmy dystrybutorem maszyn rolniczych niezbędnych w każdym gospodarstwie. Sprowadzamy i sprzedajemy sprzęt znanych światowych marek, takich jak John Deere, Joskin czy Manitou. Współpracujemy z wieloma znanymi partnerami handlowymi zarówno w kraju, jak i za granicą.

Nasz asortyment obejmuje:

  • maszyny uprawowe,
  • ładowarki,
  • przyczepy rolnicze,
  • maszyny zielonkowe.

Oferujemy też osprzęt i wyposażenie do uprawiania rolnictwa precyzyjnego, a także bogaty wybór części zamiennych.

Po drugie prowadzimy kompleksowy serwis maszyn rolniczych. Doskonale wiemy, że nawet niewielka awaria ciągnika czy kombajnu może doprowadzić do przestoju w pracach polowych i ogromnych strat. Dlatego dbamy o to, aby maszyny naszych klientów działały niezawodnie. Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową sprzętu Vaderstad, Manitou, Pottinger, Zasław czy Joskin oraz serwis pogwarancyjny wszystkich pozostałych marek maszyn rolniczych. Dzięki wieloletniej praktyce przeprowadzamy na najwyższym poziomie naprawę każdej usterki czy konserwację sprzętu. To kolejny powód, dla którego warto z nami współpracować.