Promocje na ciągniki rolnicze Steyr – nowe i używane maszyny od dealera

25 marca 2024

W dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie rolnictwa, posiadanie niezawodnego i wydajnego ciągnika jest kluczowe dla sukcesu każdego gospodarstwa. Znalezienie idealnego ciągnika, który spełnia wszystkie potrzeby, może być wyzwaniem. Jednak, jeśli jesteś na etapie poszukiwań, mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość. Teraz jest ten moment, aby zainwestować w ciągnik, który nie tylko spełni Twoje oczekiwania, ale również przekroczy je – poznaj różne serie ciągników Steyr.

Ciągniki rolnicze Steyr

Ciągniki STEYR to najlepsze maszyny robocze. Zapewniają maksymalny poziom niezawodności, mocy, komfortu i wydajności.  W Polboto Agrihandler dajemy Wam teraz ofertę specjalną na różne modele.

Steyr Multi: Wszechstronny model ciągnika rolniczego

Multi to  symbolu innowacji i wszechstronności. Zaprojektowany z myślą o rolnikach, Multi oferuje nie tylko świeży design, ale także niezrównany komfort. Jego mocna i elastyczna konstrukcja „Made in Austria” sprawia, że jest gotowy sprostać każdemu wyzwaniu – czy to w polu, na stromych zboczach, czy w hodowli zwierząt. Luksusowa i cicha kabina, zawieszenie przedniej osi i podłokietnik Multicontroller to tylko niektóre z cech, które czynią go wyjątkowym. Aktualnie dostępny jest w specjalnej ofercie.
Steyr 4120 Multi o mocy 120KM teraz jest dostępny za 317.000 zł netto (389.910 zł brutto).
Model ten wyposażony jest m.in. w przekładnię Powershift, amortyzowaną przednią oś i przekładnię 32×32.

Steyr Profi CVT to synonim wysokiej wydajności

Profi CVT to linia ciągników, która redefiniuje pojęcie komfortu i łatwości obsługi. Dzięki 4- i 6-cylindrowym silnikom o mocy od 116 do 150 KM, przekładni S-ControlTM CVT i magistrali ISOBUS III, operatorzy mogą cieszyć się maksymalnym komfortem. Ekonomiczne silniki, aktywna blokada postojowa, podwójne sprzęgło oraz nowoczesny design sprawiają, że Profi CVT jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą połączyć wydajność z komfortem.

Ten model w wersji 6145 Profit CVT o mocy 145KM możesz mieć już za za 429.000 zł netto (527.670 zł brutto). Dodatkowo model ten posiada przekładnię bezstopniową CVT Eco – 50km/h, a także przedni TUZ.

Steyr Profi: Wszechstronność na wyciągnięcie ręki

Dostępną mamy również serię PROFI. Gdy szukasz ciągnika, który sprosta wszystkim zadaniom, seria Profi jest dla Ciebie. Profi jest idealny nie tylko do pracy w polu i gospodarstwie, ale także w przemyśle i leśnictwie. Dostępne są modele z mocą 116-150 KM, wyposażone w 4- lub 6-cylindrowe silniki oraz 8-biegową przekładnię Powershift. Dodatkowy komfort zapewnia podłokietnik Multicontroller.

W naszej ofercie specjalnej dostępny mamy model o mocy 150KM – Steyr 6150 PROFI.
Model ten dostępny jest już za 419.000 zł netto (515.370 zł brutto). Dodatkowo ciągnik wyposażony jest w przedni tuz, amortyzowaną przednią oś oraz przekładnię S-Control 8 Semi-powershift 24×24.

Steyr Impuls CVT – zamieni pracę w przyjemność

Impuls CVT to seria, która została stworzona do wielogodzinnej pracy. Niezależnie czy chodzi o transport, rolnictwo czy wyzwania przemysłowe – trzy modele serii IMPULS CVT to bardzo ekonomiczny wybór w gamie ciągników PREMIUM.  Jedna z najbardziej komfortowych maszyn na rynku, z gamą silników o mocach od 150 do 180 KM.

Model o mocy 165KM – Steyr IMPULS CVT 6165 mamy dostępną za 495.000 zł netto (608.850 zł brutto). Na wyposażeniu jest także przedni TUZ, przekładnia bezstopniowa CVT Eco a także przednia oś amortyzowana.

Polboto Agrihandler – dealer Steyr w województwie dolnośląskim i śląśkim

Jeśli poszukujesz ciągnika, który będzie Twoim niezawodnym partnerem w rolnictwie, przemyśle, transporcie czy innych wyzwaniach, Steyr oferuje rozwiązania, które łączą innowacyjność i wydajność.

W Polboto Agrihandler mamy dla Ciebie całą gamę modeli, jak widzisz także w specjalnych ofertach. Jeśli nadal jednak masz wątpliwości na który model postawić. Warto to z nami skonsultować. W ofercie mamy także szeroki wybór maszyn używanych.