Stwórz własną maszynę — Ty konfigurujesz, my produkujemy

7 grudnia 2022

Sprawne funkcjonowanie gospodarstwa rolnego jest uzależnione od wielu czynników. Istotne są m.in. odpowiednio dobrane do potrzeb maszyny rolnicze. To one umożliwiają i usprawniają pracę. Duże znaczenie ma dopasowanie ich parametrów do potrzeb i charakteru wykonywanych zadań. Jeśli asortyment dostępny w sklepach nie spełnia Twoich oczekiwań, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Skorzystaj z konfiguratora i „zaprojektuj” idealny sprzęt. Polboto Agri zrealizuje zamówienie na taką maszynę.

Jakie maszyny rolnicze możesz skonfigurować?

Polboto Agri od wielu lat zaopatruje rolników w wysokiej jakości sprzęt. Obejmujemy też klientów opieką serwisową, dbając o to, aby w porze najintensywniejszych prac polowych kombajn czy ciągnik nie spowodował przestoju. Jedną z nowości, które pojawiły się w ofercie, jest możliwość konfiguracji własnej maszyny – tak, by miała potrzebne parametry i optymalne wyposażenie. Ta możliwość dotyczy sprzętu produkowanego przez firmę Joskin i obejmuje:

  • przyczepy do bydła
  • brony i spulchniarki do łąk,
  • rozdrabniarki,
  • kosiarki,
  • zbiorniki na wodę,
  • wozy asenizacyjne,
  • rozrzutniki i aplikatory nawozów,
  • przyczepy i wywrotki transportowe,
  • modułowy system cargo.

Oferta maszyn, które możesz dopasować do swoich potrzeb, systematycznie się rozszerza. Dzięki temu nie musisz iść na kompromis, kupując zbyt mały zbiornik czy rozrzutnik o niewłaściwych parametrach. Ty decydujesz o cechach kupowanej maszyny, a my ją dla Ciebie budujemy.

Jakie możliwości daje konfigurator?

Konfigurator maszyn rolniczych jest kilkustopniowym narzędziem, które na każdym poziomie udostępnia listę wyboru. Przechodząc kolejne kroki, możesz zdecydować np. o tym, jaką maszynę chcesz zamówić. Jeśli potrzebny Ci wóz asenizacyjny, do wyboru masz 20 propozycji pojazdów o pojemności od 2 do 28 000 l.

Na kolejnym etapie wybierasz typ pompy, w jaką ma być wyposażony pojazd. Oferta obejmuje aż 6 typów pomp próżniowych, ślimakowych, krzywkowych, odśrodkowych czy Vacu-Storm. Na tym jednak konfiguracja się nie kończy. System wskaże Ci kilka lub kilkanaście modeli pojazdów wyróżniających się specyficznymi cechami. Mogą to być np. dyszel resorowany, zawieszenie oleopneumatyczne czy z zawieszenie z silentblokami.

Niezwykle istotne jest, że korzystając z konfiguratora, otrzymujesz wybór konkretnych produktów wraz z cenami. Ich rozpiętość jest bardzo szeroka. Dlatego, poza wyborem pojemności czy zawieszenia wspomnianego wozu asenizacyjnego, możesz też zdecydować, ile chcesz w niego zainwestować.

Podobną konfigurację możesz przeprowadzić przy zakupie innych maszyn. W efekcie to Ty decydujesz, jaka ma być szerokość rozdrabniarki czy kosiarki oraz jaką ładowność i konstrukcję ma mieć wywrotka burtowa, której potrzebujesz. 

Konfigurator Joskin jest prostym w obsłudze narzędziem, które daje Ci wiele możliwości. Ułatwia też podjęcie decyzji o zakupie oraz ogranicza czas, który poświęcisz na poszukiwanie odpowiedniego modelu. A co po przeprowadzeniu konfiguracji? Po prostu składasz zamówienie w PolbotoAgri, a my je realizujemy zgodnie ze specyfikacją. Potrzebujesz cysterny na wodę na kółkach? Przygotowujesz się do transportu hodowanego bydła? Skorzystaj z wygodnego konfiguratora i stwórz maszynę, jakiej potrzebujesz.