wynajem maszyn rolniczych

Wynajem maszyn rolniczych
tylko na korzystnych zasadach!

Rolnicy i hodowcy korzystający z nowoczesnych maszyn o wiele szybciej rozwijają swoje gospodarstwo. Niestety często inwestycja w sprzęt jest niemożliwa. Umożliwiamy wynajem maszyn, dzięki czemu odchodzą koszty związane z utrzymaniem.

Szanujemy swoich Klientów! Poznaj 10 zasad, którymi kierujemy się podczas wynajmu maszyn rolniczych i dowiedz się, dlaczego warto wynająć maszynę od Polboto Agrihandler.

aktualne oferty

Maszyny rolnicze

na wynajem

W ofercie wynajmu dostępne są różne rodzaje maszyn rolniczych, takie jak ciągniki, kombajny, prasy, rozsiewacze czy inne maszyny rolnicze, które niezbędne są na roli – szczególnie podczas żniw. Wynajęcie maszyny w sezonie, w którym jest ona najbardziej potrzebna, na przykład podczas zbiorów to bardzo wygodne rozwiązanie gwarantujące wydajność. Nasza oferta powinna być dla Ciebie wsparciem, kiedy tylko uznasz, że Twoje gospodarstwo wymaga dodatkowej pomocy, a inwestycja w najnowszą technologię jest na tym etapie zbędna. Dodatkowy ciągnik czy kombajn, który pomoże skutecznie zebrać plony to ogromne ułatwienie, dlaczego by więc z niego nie skorzystać i całkowicie odmienić codzienną pracę na gospodarstwie?

Korzyści z wynajmu maszyn zamiast ich zakupu są liczne. Wypożyczając maszynę, klienci nie ponoszą kosztów związanych z utrzymaniem sprzętu, takich jak koszty serwisowania czy naprawy, a ponadto nasz sprzęt posiada wykupione AC, jak i OC, dzięki czemu nie martwisz się o ewentualne szkody. Wypożyczenie maszyny na krótki okres czasu daje możliwość przetestowania jej przed ewentualnym zakupem. Warto pamiętać również, że wynajem maszyn pozwala na elastyczne dostosowanie się do zmieniających się potrzeb, co jest szczególnie ważne w sezonowych pracach rolniczych.

Wynajem ciągników od
Polboto Agrihandler

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu maszyn rolniczych.

Oferujemy szeroki wybór najwyższej jakości maszyn, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze ceny są konkurencyjne, a nasz zespół fachowców służy pomocą i doradztwem, przy wyborze odpowiedniej maszyny oraz w całym procesie wynajmu.

W Polboto Agrihandler dbamy, by nowoczesne maszyny były dostępne dla każdego, dlatego oferujemy wynajem bez kaucji. Zadzwoń do nas i wspólnie ustalmy, która maszyna rolnicza sprawdzi się w przypadku Twojego gospodarstwa.

dlaczego warto 10 powodów

Podczas wynajmu maszyn rolniczych kierujemy się zasadami, które mają na celu zapewnienie naszym Klientom najwyższego komfortu. Przez lata wypracowaliśmy standardy, które docenisz.

1

wynajem

bez kaucji

2

profesjonalny

serwis

3

dostępność

od ręki

4

w cenie

AC i OC

5

dostawa

do domu

6

najwyższa

jakość

7

niezawodność i

pewność

8

bezpieczeństwo

wynajmu

9

fachowe

doradztwo

10

elastyczne

warunki

dokumenty wynajmu

Zapoznaj się z dokumentami, potrzebnymi do wynajęcia maszyny.

Chcesz być na bieżąco z promocjami

Śledź Polboto Agrihandler na Facebooku!

ODDZIAŁ GŁÓWNY:

Polboto Agrihandler Sp. z.o.o.
ul. Główna 53, 55-340 Udanin

tel. | + 48 76 756 00 50
email | info@ah.polboto.com

Serwis:

tel. | +48 76 756 00 50
email | serwis@ah.polboto.com